Kategoria

Nowości

Tester hydrantów zewnętrznych - Flowmaster

11 655.00 ZŁ netto
14 335.65 ZŁ brutto

Producent: Brandschutztechnik Müller

Numer katalogowy: 187216

Flowmaster został skonstruowany i wykonany przy udziale brytyjskiej i irlandzkiej straży pożarnej. Sprzęt umożliwia wykonanie pomiaru ciśnienia oraz przepływu wody.

Urządzeniem Flowamster można zmierzyć ciśnienie oraz przepływ w punktach pobierania wody. Można sprawdzić, czy hydranty lub pompy spełniają określone wymagania oraz kontrolować zużycie wody w danym punkcie

Pomiarów można dokonywać w instalacjach wodnych o ciśnieniu do 25 bar i przepływie wody do 3000 l/min.

Flowmaster waży tylko 12 kg i jest wyposażone w akumulator, dzięki czemu można go używać niezaleznie od źródeł zasilania.

Czujnik elektromagnetyczny służący do mierzenia przepływu wody nie ma żadnych ruchomych części dzięki czemu jest odporny na zabrudzenia oraz uszkodzenia.

Solidna i odporna na korozje obudowa aluminiowa z praktycznym uchwytem chroni urządzenie podczas codziennego użytkowania.

Podczas pomiaru przepływu wody można za pomocą przycisku na cyfrowym wyświetlaczu wybierać między wskazaniem chwilowego lub całkowitego przepływu wody.

Parametry

ciśnienie robocze (bar) 25
dokładność (± 1kg)
ciśnieniomierz elektromagnetyczny
bateria: akumulator DC 12V 400 mA.
zakres pomiarów (l/min) 30 - 3000 l/min,
kolor czerwony
szerokość (mm) 240
głębokość (mm) 390
wysokość (mm) 210
masa (kg) 12
obudowa aluminium
  • * pole obowiązkowe

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij