Kategoria

Nowości

PSM Mini 230V

9 135.00 ZŁ netto
11 236.05 ZŁ brutto

Producent: Brandschutztechnik Müller

Numer katalogowy: 186000

PSM Mini jest najmniejszą przesypywarką proszku przeznaczoną dla małych warsztatów naprawy gaśnic oraz jako wyposażanie samochodach serwisowych. Dzięki niewielkim wymiarom i masie jest łatwa do transportowania

Maszyną można napełniać i opróżniać zbiorniki gaśnic proszkowych od 1 do 12 kg. Przesypywany proszek jest spulchniany i filtrowany. Zanieczyszczenia takie jak grudki proszku, rdza itp zatrzymywane są na specjalnym filtrze siatkowym. 

PSM Mini posiada mechaniczny zawór zmiany kierunku przepływu powietrza, który umożliwia wtłoczenie proszku do gaśnicy oraz oczyszczenie filtrów maszyny.

Wszystkie maszyny ssące do proszku są łatwe w obsłudze. Uszczelnienie całego układu oraz wydajne filtry sprawiają, że przesypywanie proszku odbywa się w sposób bezpyłowy. Wziernik w zbiorniku maszyny umożliwia obserwowanie procesu napełniania gaśnicy.

Duża siła ssąca pozwala na rozładowanie pełnych gaśnic bezpośrednio do maszyny. Zawór odcinający umożliwia jednoczesne opróżnianie jednej oraz napełniania drugiej gaśnicy, co znacznie zwiększa wydajność pracy.

Maszyny wyposażone są w koła dzięki czemu łatwo można jeprzemieszczać. Przy zastosowaniu odpowiedniego oprzyrządowania można opróżniać i napełniać agregaty gaśnicze o dużych pojemnościach.

Parametry

silnik 230V/50Hz, 0,96 kW
siła ssąca (l/min) 1960
pojemność zbiornika (kg) 12
kolor szary młotkowy
szerokość (mm) 500
głębokość (mm) 480
wysokość transportowa (mm) 875
wysokość max. (mm) 1255
masa (kg) 33,5
  • * pole obowiązkowe

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij