O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną i od 1986 roku zajmujemy się serwisem gaśnic. Obecnie posiadamy nowoczesny warsztat naprawy gaśnic z pełnym wyposażeniem. Współpracujemy z około 500 firmami zajmującymi się serwisem podręcznego sprzętu gaśniczego.

Oprócz usług zajmujemy się również sprzedażą gaśnic, znaków ewakuacyjnych, węży hydrantowyh, itp.

Od sierpnia 2004 posiadamy uprawnienia do wykonywania napraw i przeglądów systemów gaśniczych w samochodach rajdowych firmowanych przez włoską firmę SPARCO. Po odbyciu szkolenia w Mediolanie jesteśmy jedną z dwóch firm w Polsce wykonującą tego typu usługi, które honorowane są przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA).

W roku 1992 rozpoczęliśmy sprzedaż narzędzi i urządzeń do warsztatów naprawy gaśnic zarówno własnej produkcji jak i renomowanej niemieckiej firmy Brandschutztechnik Müller. Projektujemy, doradzamy, wyposażamy i zaopatrujemy warsztaty naprawy gaśnic zarówno w Polsce jak i za granicą. Sprzedawany przez nas sprzęt jest wysokiej jakości. Przed wprowadzeniem do sprzedaży jakiegokolwiek nowego narzędzia lub urządzenia jest ono najpierw gruntownie testowane w naszym warsztacie. W związku z wprowadzeniem przepisów dotyczących prób ciśnieniowych węży hydrantowych oferujemy szeroką gamę urządzeń i narzędzi do sprawdzania i napraw zarówno węży hydrantowych jak i samych hydrantów.

W naszej ofercie znajdują się również wysokociśnieniowe urządzenia gaśnicze dla straży pożarnej. Przy minimalnym zużyciu środka gaśniczego zapewniają bardzo wysoką skuteczność.

Od 1998 roku zajmujemy się szkoleniami konserwatorów sprzętu przeciwpożarowego. Posiadamy specjalnie do tego celu przystosowane pomieszczenia szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt do naprawy i konserwacji gaśnic. Kładziemy nacisk na wysoką jakość szkolenia i gruntowne przygotowanie konserwatorów do zawodu, dlatego szkolenia odbywają się w małych - 9 osobowych grupach. Wysoką jakość naszych szkoleń może potwierdzić kilkuset konserwatorów gaśnic.

Nasza oferta szkoleniowa to również szkolenia z zakresu obsługi sprzętu przeciwpożarowego. Do naszych szkoleń praktycznych wykorzystujemy korytarz ewakuacyjny oraz symulator pożarów. Uczestnicy szkolenia mogą na własnej skórze poczuć gorące płomienie oraz przekonać się jak uciążliwe jest poruszanie się w zadymionym pomieszczeniu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij